Warunki gwarancji i zwrotów

Mają Państwo prawo do odesłania butów na zasadzie 90-dniowej gwarancji w przypadku otrzymania wadliwego towaru. Zostanie on oddany producentowi w celu naprawy. Normalne ślady zużycia nie są podstawą do naprawy. Gwarancja nie jest udzielana na produkt, który został uszkodzony w wyniku niewłaściwego użytkowania lub celowego działania, na przykład gdy koń na niego nadepnął, pogryzł lub jeśli produkt był użytkowany niezgodnie z wytycznymi producenta. Gwarancja nie obejmuje również uszkodzeń butów spowodowanych złym lub niedostatecznie częstym struganiem kopyt.

Mają Państwo prawo do zwrotu nieużywanego produktu w ciągu 14 dni od dokonania zakupu. Sklep nie przyjmuje zwrotów, jeśli buty były użyte! Przez wzgląd na szacunek dla obsługi sklepu, jak i kolejnych kupujących zainteresowanch butami, proszę o uważne zapoznanie się z poniższymi warunkami przyjęcia zwortu przy odstąpieniu od umowy:

  • Buty nie mogą nosić śladów używania, rys, błota, nie mogą być wilgotne.
  • Buty powinny być przymierzane na czyste i suche kopyto, bez założonych neoprenowych elementów oraz wkładek. Użycie tych akcesoriów powoduje natychmiastową utratę wartości, dlatego niemożliwy jest ich zwrot. Jeśli gaitery lub wkładki noszą ślady używania i zostaną odesłane, to kwota zwrotu zostanie pomniejszona o cenę tych akcesoriów (zgodnie z cenami obowiązującymi w sklepie).
  • Jeśli buty pomimo wszelkich starań zostaną pobrudzone, należy je niezwłocznie wyczyścić i osuszyć, nie dopuszczając, aby leżały brudne i wilgotne.
  • Metki dołączone do butów muszą również zostać zwrócone do sklepu w nienagannym stanie.
Buty odesłane przez klientkę w celu wymiany na większy rozmiar. Zwrot został przyjęty bez problemów.
Buty z widocznymi śladami użycia, brudne i wilgotne – taki towar nie zostanie przyjęty.