Opinie klientów

Wieloletnie doświadczenie, fachowa wiedza, pasja oraz nieustanne poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, to jedynie kilka z synonimów określających typ usług świadczonych Państwu w Serwisie Siodeł Siodlarenki. Oddając siodło w nasze ręce, otrzymują Państwo gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi oraz wzorowego kontaktu z klientem.

Priorytetem w wykonywaniu zleceń renowacji siodeł jest dla nas zadowolenie naszych klientów oraz rzetelność świadczonych usług. Dzięki tak sformułowanej kolejności priorytetów, nasi klienci z zadowoleniem mogą cieszyć się swoimi siodłami, które odzyskały świetną kondycję oraz estetyczny wygląd.

„Pełen profesjonalizm! W Siodlarence nie ma rzeczy niemożliwych! Po renowacji siodło wygląda jak nowe!”

P. Karolina, Zawodniczka skokowa z wieloletnim doświadczeniem


„Zdecydowanie adres warty polecenia. Świetny kontakt to tylko wisienka na torcie. Siodło oddane do renowacji swoje już w życiu przeszło, szczerze mówiąc nie liczyłam na wiele. Efekt zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Siodło w intensywnym użytkowaniu już od ponad miesiąca, wystawiane na różne warunki atmosferyczne, a mimo to dalej sprawuje się i wygląda świetnie”

P. Anna, Mistrzyni Europy w dyscyplinach western


„Serdecznie polecam! Po pierwsze – profesjonalne wykonanie naprawy siodła – wygląda jak nowe! Efekty nawet przeszły moje oczekiwania! Po drugie – bardzo krótki termin realizacji -5 dni roboczych, dzięki czemu nie musiałam rezygnować z zawodów. Po trzecie – bardzo dobra komunikacja i informacja o postępach. Absolutnie nie żałuję – nareszcie mam porządnie naprawione siodło, a długo szukałam kogoś, kto nie zepsuje roboty. Jeśli chodzi o cenę, to uważam, że jest w 100% adekwatna do wykonanej pracy. Cieszę się, że trafiłam na tak sympatyczną osobę i naprawdę szczerze polecam!”­

P. Aleksandra, Zawodniczka w dyscyplinie skoków

Jeśli chcą Państwo podzielić się opinią lub uwagami na temat serwisu siodeł, prosimy o kontakt: info@siodlarenka.pl